EUROPOOL - Producent Basenów Kąpielowych

88-300 Mogilno, Padniewko 53

52 315... 10 45więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Firma Europool dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęła najwyższą jakość produkowanych przez siebie basenów kąpielowych. Zakres wykonywanej przez Nas pracy nie kończy się jednak tylko na produkcji. Europool jako nieliczna z firm na rynku posiada kompleksowy zakres usług od projektu basenu po transport do miejsca zamieszkania, montaż, całoroczny serwis oraz sezonowe uruchamianie bądź zamykanie basenu. Oferowana przez Nas szeroka gama Produktów Basenowych, Wanien Spa, Zadaszeń i przykryć znajdzie zainteresowanie u każdego klienta.

Budowa basenów w firmie Europool oznacza szeroki zakres możliwości i wariantów wykonania. Jeśli klient nie odnajdzie swojego kształtu niecki w gotowych basenach poliestrowych Nasza firma oferuję kompleksowe wykonanie Basenu Żelbetowego, który może przybrać dowolny kształt.

Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji basenów kąpielowych pozwala Nam na tworzenie niecek z uwzględnieniem najwyższych norm jakości, a Nasi specjaliści zapewnią prawidłowe działanie Państwa basenu na wiele lat. Nie należy zapominać także o firmowych Zadaszeniach chroniących i utrzymujących ciepło w basenach zewnętrznych, które oferujemy dla ludzi, którzy w szczególności cenią swoją prywatność. W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta zajmujemy się każdym etapem inwestycji zaczynając od przedstawienia wstępnej oferty kończąc na oddaniu basenu do użytkowania. Jako firma basenowa oferujemy także różne Akcesoria i Oprzyrządowanie, które ułatwi i uprzyjemni korzystanie z niecki.


WYBÓR NASZYCH USŁUG ZAPEWNI KOMFORT I WYGODĘ NA WIELE LAT!

Nasza Firma

Nasza Flota

Nasza Produkcja

Nasze Realizacje

5

 

Kontakt

88-300 Mogilno,
Padniewko 53

52 315... 10 45więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd